Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bibliotekanova/template/sf/index_template.inc.php:108) in /home/bibliotekanova/template/sf/index_template.inc.php on line 111
Help On Usage
Help On Usage Back

Pretrazivanje fonda

Postoje dva osnovna načina za pretraživanje kataloga. Prvi je PROSTA PRETRAGA koji je najjednostvavniji a od Vas se očekuje da uneste bilo koju ključnu reč, bilo da se nalazi u naslovu, imenu ili prezimenu autora ili medju tematskim odrednicama. Mozete uneti vise od jednog termina da bi ste prosirili broj mogucih odgovora.

U plavo označeni deo formulara unesite termin koji znate.

Searching

There is 2 method available on searching library catalog. The first one is SIMPLE SEARCH, which is the simplest method on searching catalog, you just enter any keyword, either it contained in document titles, authors name or subjects. You can supply more than one keywords in Simple Search method and it will expanding your search results.